Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Wakacyjny Teatralny Elementarz. Dzisiaj o godzinie 17. na scenie plenerowej RCK zaprezentowany zostanie spektakl „Mój przyjaciel Pies” w wykonaniu TeatRyli z Poznania.

Spektakl teatru TeatRyle to pełne humoru przedstawienie dla małych dzieci. W głębi lasu Troskliwy Tata Niedźwiedź przygotowuje swemu synkowi jajecznicę. Brak zgodnej z przepisem liczby jaj wywołuje całą lawinę zdarzeń. Mały Miś w drodze po brakujące jajko spotyka głodnego i bezdomnego Psa. Bardzo chciałby go zabrać do domu ale Tata stanowczo odmawia przyjęcia go pod swój dach. Jajecznica spada na ziemię. Nawet ocalałe jajko płata figla i nie staje się dla misiów kolacją. Wreszcie pojawia się podstępny Lis, wprowadzając wielkie zamieszanie. Czy małemu Misiowi uda się zaprzyjaźnić z psem? Czy tata zgodzi się by pies zamieszkał u nich pod łóżkiem? Jaką rolę odegra pojawienie się groźnego i podstępnego Lisa? Tego dowiecie się oglądając nasze przedstawienie. Zdradzimy tylko, że Przyjaźń zwycięża!

Reżyseria - Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy

Występują - Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy

Spektakl dla dzieci od lat 3.

Wstęp wolny.

Dofinansowano z budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg, Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Kołobrzegu na 2021 r.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn