II Festiwal Sea of Art przeszedł do historii. Przez ostatnie dwa lipcowe weekendy w Kołobrzegu występowały uliczne teatry. Były propozycje dla najmłodszej i dojrzalszej widowni.

To były dwa niezwykłe weekendy. A wszystko za sprawą ulicznych teatrów, które od piątku do niedzieli występowały w kilku miejscach Kołobrzegu. A działo się naprawdę dużo. W porcie, przy latarni, na skwerze Pionierów występowały teatry z propozycjami dla najsłodszych i nieco starszych odbiorców. Ale to spektakle wieczorne, te grane o 22 były prawdziwymi rarytasami. 

Ostatni weekend rozpoczął spektakl „Blackout” teatru Fuzja z Poznania. To post apokaliptyczna wizja świata z niesamowitymi efektami. Spektakl rozpoczęła parada, w której uczestniczyli także widzowie. Dalsza część, już na Skwerze Pioniwerów zgromadziła jeszcze większą publiczność. W sobotę wystąpili aktorzy teatru Akt ze spektaklem „Poza czasem”. To metafora podróży w czasie i przestrzeni, która prowadzi w głąb własnej wyobraźni. Festiwali zakończył spektakl "Świniopolis" uznanego Teatru Biuro Podróży.

II Festiwal Artystów Ulicy Sea of Art przeszedł do historii. Tym, którzy w nim uczestniczyli zapewnił niesamowite wrażenia. 

 

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn