29 sierpnia, w Polsce obchodzone jest święto Straży Miejskiej. Z tej okazji oraz 30-lecia Straży Miejskiej w Kołobrzegu, w piątek, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się spotkanie Prezydent Miasta Anny Mieczkowskiej z funkcjonariuszami kołobrzeskiej Straży Miejskiej. 

Spotkanie było okazją, żeby podziękować strażnikom za ich służbę szczególnie w tym trudnym czasie minionych blisko 18 miesięcy. Podczas spotkania pani prezydent wręczyła mianowania na wyższe stanowisko sześciorgu strażnikom. Ponadto pięciu strażników otrzymało nagrodę pieniężną za wieloletnią wzorową pracę. Panowie Krzysztof Szostak i Marek Golec pracują w Straży Miejskiej od początku jej powołania w Kołobrzegu.

Ponadto na wniosek Prefekta Straży Miejskich i Gminnych Województwa Zachodniopomorskiego, Krajowa Rada Komendantów Straży Miejskich i Gminnych Rzeczpospolitej Polskiej nadała "Krzyż za zasługi" dla Straży Miejskiej z-ci Komendanta Straży miejskiej w Kołobrzegu Panu Krzysztofowi Szostakowi oraz Prezydentowi Miasta Kołobrzeg Annie Mieczkowskiej.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn