Wioletta Dymecka jest kandydatem Nowej Lewicy na prezydenta Kołobrzegu. Jacek Kuś, kandydat na starostę poinformował o tym podczas dzisiejszej konferencji prasowej. 

Kołobrzescy członkowie Nowej Lewicy podczas dzisiejszej konferencji mówili o budżecie powiatu i miasta na 2022 rok. Stanisław Wziątek o nowej perspektywie unijnej.

Nowa Lewica jest ugrupowaniem poważnym, usłyszeliśmy podczas konferencji. Dzisiaj myślimy o przyszłorocznym budżecie ale też o wyborach samorządowych, które mają się odbyć w 2023 roku. 

Wioletta Dymecka jest jej kandydatem Nowej Lewicy na prezydenta miasta. - Ja po prostu na razie nie odmówiłam - powiedziała nam W. Dymecka. - Kluczowe są listy. Chcemy konstruować już powoli listy do powiatu, do miasta. (…) I również mamy naturalnego kandydata na starostę – Jacka Kusia.” 

Wskazanie kandydatki nie jest żółtą kartką dla urzędującej prezydent zapewniają działacze Nowej Lewicy. W Klubie Kołobrzeskich Razem w RM, w którym są przedstawiciele tego ugrupowania i który wspiera Annę Mieczkowską nic ma się nie zmienić.

Do tej pory na kołobrzeskiej liście kandydatów na prezydenta miasta oprócz W. Dymeckiej miasta są T. Tamborski i A. Mieczkowska. 

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn