Do wyborów samorządowych jeszcze trochę czasu ale już pojawiają się nazwiska osób, które chciałby się ubiegać o funkcję prezydenta miasta. Pojawiają się też informacje, że Anna Mieczkowska wypadła z tej kołobrzeskiej listy kandydatów. Nic podobnego - mówi nam urzędująca prezydent. Chciałabym pracować na rzecz mieszkańców także przez kolejną kadencję.

O to czy Anna Mieczkowska zamierza startować w wyborach do sejmu pytaliśmy prezydent miasta 7 września w audycji Prezydencki kwadrans. Prezydent wówczas zaprzeczyła ale informacje o tym, że A. Mieczkowska zrezygnowała z drugiej kadencji pojawiały się ciągle w przestrzeni publicznej. „Są takie osoby, są tacy politycy, którzy marzą o tym fotelu i opowiadają takie historie po to żeby w przestrzeni publicznej zamieszać.” - powiedziała nam A. Mieczkowska. „ Cały czas podkreślam, że nie zmieniłam zdania i bardzo chciałabym móc jeszcze pracować przez kolejną kadencję na rzecz mieszkańców naszego miasta.” 

O tym kto będzie ostatecznie kandydatem na prezydenta miasta zdecyduje nowy zarząd powiatowy Platformy Obywatelskiej. Szefa PO mamy poznać pod koniec października. O to stanowisko ubiegać się będą prawdopodobnie A. Bańkowska i T. Tamborski.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn