Trwają przygotowania do tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, organizowanego przez Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta. Jarmark odbędzie się w dniach 06 - 23 grudnia w formule znanej z poprzednich lat, uwzględniając obostrzenia związane z COVID-19.

W związku z pracami remontowymi trwającymi na Placu Ratuszowym, tegoroczny Jarmark zorganizowany zostanie na Skwerze Pionierów. RCK zaprasza do współpracy wystawców oferujących wysokiej jakości produkty zarówno artystyczne i rękodzielnicze związane ze świętami, jak również lokalne wyroby spożywcze, które wpiszą się w świąteczny charakter wydarzenia. Do dyspozycji oddaje odpłatnie 24 drewniane domki oraz 6 stanowisk handlowych typu „paśnik”. Koszt wynajmu domku na czas trwania Jarmarku to 2500,00 zł brutto, natomiast koszt wynajmu stanowiska typu "paśnik” to 150 zł brutto za dzień.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie wypełnianego formularza zgłoszeniowego na adres promocja@rck.kolobrzeg.eu.

Formularz można pobrać ze strony www.kolobrzeg.eu/informacje-dla-wystawcow-jarmark. Bieżące informacje na stronie www.kolobrzeg.eu/jarmark-bozonarodzeniowy

 

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn