W Kołobrzegu nie ma już przychodni Sanatus. Od nowego roku funkcjonuje Poradnia Rodzinna Inter Medical. Dotychczasowi pacjenci Sanatusa zostali przejęci przez nową przychodnię.

Wraz z końcem starego roku swoją działalność w Kołobrzegu zakończyła firma Santaus z Koszalina, która funkcjonowała w Inter Mediacalu przy ul. Łopuskiego 52. Jej miejsce zajęła nowa przychodnia. Od 1 stycznia istnieje Poradnia Rodzinna Inter Medical. Wszyscy pacjenci, którzy byli w Santusie zostali przejęci przez nas – mówi Filip Korowacki z Inter Medicala. - Wszyscy pacjenci są „zaopiekowani”.

Przejęci pacjenci będą musieli podpisać nową deklarację, ale co ważnie nie muszą tego robić natychmiast. Można to zrobić przed wizytą.  

Nowa poradnia rodzinna Inter Medical, znajduje się na 4 piętrze w budynku przy Łopuskiego.  Funkcjonuje od poniedziałku do piątku, od godz. 8 do 18. Pracuje w niej troje lekarzy, dr Adam Warda, dr Dagmara Wasilewska i dr Bogumiła Jankowska.

Jestem lekarzem rodzinnym. Przyjmuję pacjentów w każdym wieku, od narodzin aż do starości. Podczas swojej specjalizacji odbywałem kursy w rożnych miejscach, również pracowałem na oddziałach pediatrycznych -  powiedział nam dr Adam Warda.

Poradnia rodzinna Inter Medcial ma pod opieką około 1300 osób. Można się do niej zapisywać. 

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn