
Odprawa służb przed podoperacją “Kołobrzeg” - Sunrise Festival 2025
W Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu odbyła się odprawa służbowa przed rozpoczęciem podoperacji pod kryptonimem „Kołobrzeg – Sunrise Festival 2025", która potrwa od 1 do 3 sierpnia.
W odprawie uczestniczyli dowódcy odcinków, którzy omówili zakres zadań, sposoby realizacji zabezpieczenia oraz zasady współdziałania wszystkich służb zaangażowanych w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i uczestnikom festiwalu. Policjanci będą czuwać nad porządkiem i bezpieczeństwem publicznym zarówno na terenie imprezy, jak i w całym mieście. Apelują do wszystkich o odpowiedzialne zachowanie, stosowanie się do poleceń służb porządkowych oraz przestrzeganie przepisów prawa. Bezpieczna zabawa to udana zabawa!
ZMIANY W ORGANIZACJI NA DROGACH DOJAZDOWYCH NA TEREN IMPREZY
Kierujący pojazdami, ale także osoby korzystające z komunikacji miejskiej powinni liczyć się ze zmianami wprowadzonymi na ulicach Kołobrzegu i Podczela. Zjazd z DW 165 do m. Podczele przez ul. Kresową (zakaz wjazdu nie dotyczy mieszkańców, służb, taksówek w godzinach 6:00 – 16:00).