×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Po raz 16. Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego zorganizowała konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Kołobrzeska firma Colberg otrzymała Perłę Regionu 2016. XVI edycja Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów” na najlepszy regionalny i lokalny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną i lokalną.
Konkurs przebiega dwuetapowo. W pierwszym etapie – w czasie finałów regionalnych – wyłonieni zostają laureaci w czterech kategoriach: produktów pochodzenia roślinnego, zwierzęcego, napojów i produktów mieszanych oraz najlepsze dania i potrawy regionalne i tradycyjne.
Drugi etap konkursu to wybór dokonany przez Krajową Kapitułę Konkursu – spośród produktów nominowanych w regionach – najlepszych produktów oraz potraw i dań do prestiżowej nagrody konkursu „PERŁA 2016”, które zostają wręczona na Wielkim Finale Konkursu.
Nominację do Perły Colberg Black uzyskał w lipcu 2016 roku podczas konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo Smaki Regionów 2016 w Szczecinie. Następnie kapituła wyłoniła spośród produktów  i dań nominowanych trzy perły, jedna trafiła do Kołobrzegu za piwo Colberg Black. 25 wrzesnia 2016 roku podczas targów w Poznaniu.​

 

 

[hdvs videoid=2349]

 

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn