W tym roku Jarmark Solny będzie się odbywał od 11 lipca do 1 sierpnia, i podobnie jak w ubiegłym roku w samym centrum miasta. Organizacją wydarzenia zajmie się Regionalne Centrum Kultury. 

W ubiegłym roku Jarmark Solny rozpoczął się 22 sierpnia i trwał dwa tygodnie. Organizatorem były Międzynarodowe Targi Gdańskie. Tym razem jednak wydarzenie odbędzie się wcześniej, a samą organizacją zajmie się Regionalne Centrum Kultury.

Miasto chce aby tegoroczny Jarmark Solny odbył się w centrum miasta, tak jak w ubiegłym roku. Według Anny Mieczkowskiej to miejsce się sprawdziło, a sami mieszkańcy wskazywali, że ta lokalizacja najbardziej odpowiada ich oczekiwaniom. Miasto przygotowuje się także ze zmianą organizacji ruchu. 

Tegoroczny Jarmark Solny potrwa trzy tygodnie.

Podczas Jarmarku wielu wystawców będzie miało możliwość zaprezentować swoje produkty. W pierwszej kolejności chcemy zabezpieczyć kołobrzeskich przedsiębiorców, mówi Anna Mieczkowska.

Poza Jarmarkiem Solnym zaplanowano również wiele innych wydarzeń. Regionalne Centrum Kultury wkrótce przedstawi ich szczegółowy plan.

 

 

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn