W tym roku Jarmark Solny będzie się odbywał od 11 lipca do 1 sierpnia, i podobnie jak w ubiegłym roku w samym centrum miasta. Organizacją wydarzenia zajmie się Regionalne Centrum Kultury. 

W ubiegłym roku Jarmark Solny rozpoczął się 22 sierpnia i trwał dwa tygodnie. Organizatorem były Międzynarodowe Targi Gdańskie. Tym razem jednak wydarzenie odbędzie się wcześniej, a samą organizacją zajmie się Regionalne Centrum Kultury.

Miasto chce aby tegoroczny Jarmark Solny odbył się w centrum miasta, tak jak w ubiegłym roku. Według Anny Mieczkowskiej to miejsce się sprawdziło, a sami mieszkańcy wskazywali, że ta lokalizacja najbardziej odpowiada ich oczekiwaniom. Miasto przygotowuje się także ze zmianą organizacji ruchu. 

Tegoroczny Jarmark Solny potrwa trzy tygodnie.

Podczas Jarmarku wielu wystawców będzie miało możliwość zaprezentować swoje produkty. W pierwszej kolejności chcemy zabezpieczyć kołobrzeskich przedsiębiorców, mówi Anna Mieczkowska.

Poza Jarmarkiem Solnym zaplanowano również wiele innych wydarzeń. Regionalne Centrum Kultury wkrótce przedstawi ich szczegółowy plan.

 

 

Komentarze  
+1 # dla dzieci dobra 2021-03-05 23:01
Po głowie mnie
Chodzi dobrobyt

A co na to zMora
A co powie skovyt
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # super 2021-03-06 09:03
Bardzo dobrze że zmieniono datę Jarmarku Solnego i wydłużono jego trwanie. Wystawcy ponoszą niemałe koszty związane z wynajęciem stoiska, opłacenie pobytu pracowników ich noclegi i Zus , wypłaty. Więc termin w pełni sezonu jest jak najbardziej uzasadniony. Wiadomo że jest On robiony z myślą o turystach . Kołobrzeżanin zajrzy na Jarmark 2-3 razy. Oby tylko ludzie byli zdrowi i przyjeżdżali na wczasy, do sanatoriów, hoteli, kwatery...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # ona 2021-03-06 18:05
A mnie ciekawi,dlaczego w ogóle nie wykorzystuje się potencjału Placu 18 Marca. Wyburzono klomb z roślinnością,żeby było miejsce na imprezy masowe. Póki co,nic tam się nie dzieje,a szkoda.Centrum miasta wolne,a zajmą ulice i chodniki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook