Dzisiaj odbyło się pożegnanie radnych Młodzieżowej Rady Miasta kadencji 2020-2021. Prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska podziękowała byłym radnym za godne i wzorowe pełnienie funkcji radnych w kadencji 2020 – 2021, za poświęcony czas i pomoc w realizacji wielu lokalnych inicjatyw oraz wiele ciekawych pomysłów. 

W drugiej części uroczystości ślubowali nowi radni MRM kadencji 2022-2023, która właśnie rozpoczyna swoją pracę. - Przede wszystkim gratuluję Wam wygranych wyborów. Świadczy to o zaufaniu jakim obdarzają Was rówieśnicy. Pracując na rzecz Młodzieżowej Rady Miasta na własnej skórze będziecie mogli się przekonać, jak pracuje samorząd. Ale przede wszystkim będzie to dla Was możliwość, aby głośno artykułować potrzeby i oczekiwania reprezentowanej przez Was młodzieży. Wierząc, że również w tej kadencji będziecie podejmować dużo inicjatyw dla mieszkańców oraz organizować ciekawe wydarzenia deklaruje swoje wsparcie – powiedziała Anna Mieczkowska. 

Młodzieżowi radni wybrali dzisiaj prezydium. Przewodniczącym został Sebastian Śmigielski, wiceprzewodniczącymi: Daria Majewska i Kinga Wesołek, sekretarzem Adrian Andziak. Powołano też komisje MRM: edukacji, spraw społecznych, ekologii, etyki, promocji i social media.

 

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn