Dzisiaj odbyło się pożegnanie radnych Młodzieżowej Rady Miasta kadencji 2020-2021. Prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska podziękowała byłym radnym za godne i wzorowe pełnienie funkcji radnych w kadencji 2020 – 2021, za poświęcony czas i pomoc w realizacji wielu lokalnych inicjatyw oraz wiele ciekawych pomysłów. 

W drugiej części uroczystości ślubowali nowi radni MRM kadencji 2022-2023, która właśnie rozpoczyna swoją pracę. - Przede wszystkim gratuluję Wam wygranych wyborów. Świadczy to o zaufaniu jakim obdarzają Was rówieśnicy. Pracując na rzecz Młodzieżowej Rady Miasta na własnej skórze będziecie mogli się przekonać, jak pracuje samorząd. Ale przede wszystkim będzie to dla Was możliwość, aby głośno artykułować potrzeby i oczekiwania reprezentowanej przez Was młodzieży. Wierząc, że również w tej kadencji będziecie podejmować dużo inicjatyw dla mieszkańców oraz organizować ciekawe wydarzenia deklaruje swoje wsparcie – powiedziała Anna Mieczkowska. 

Młodzieżowi radni wybrali dzisiaj prezydium. Przewodniczącym został Sebastian Śmigielski, wiceprzewodniczącymi: Daria Majewska i Kinga Wesołek, sekretarzem Adrian Andziak. Powołano też komisje MRM: edukacji, spraw społecznych, ekologii, etyki, promocji i social media.

 

Komentarze  
+3 # brawo 2022-03-17 21:56
Ze znajomości nazwisk należy wnioskować,że Platforma Obywatelska w natarciu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # egzemplum 2022-03-18 07:48
Selekcja starannie przeprowadzona i wyraźnie widać,""że pani Mieczkowska jest prezydentem wszystkich Kołobrzeżan"" , co więc zrobi jeśli się nagle okaże ,że wśród tych wybranych dzieciaczków znajdzie się ktoś związany z PiS-em...a nie daj Boże. W państwach ościennych,przed wiekiem, u nas za komuny, też tak kiedyś budowano partyjne kadry i tresowano funkcjonariuszy państwowych. W złym miejscu mi przyszło żyć. Miejmy nadzieję, że już tyle sobie nagrabili w Kołobrzegu, że kolejnych wyborów nie wygrają i ten misterny plan związany z "pionierami"runie i Kołobrzeg stanie się miejscem przyjaznym do życia wszystkich mieszkańców ,a nie tylko tych spod znaku PO, SLD, UB, SB,WSI i KOD-ziarzy (imponująco "polska" zbieranina, sami ci którzy w Brukseli wrzeszczą ,żeby nie dawać Polsce należnych nam funduszy).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook