Sandra Cygan, uczennica kołobrzeskiej szkoły muzycznej zajęła III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Sonat. Konkurs odbywał się 7 i 8 kwietnia w Szczecinie. 


Nauczycielem Sandry Cygan jest Elżbieta Wojciechowska, którą Jury wyróżniło za bardzo dobre przygotowanie ucznia do konkursu. Sukces młodej skrzypaczki wspomagała towarzyszeniem fortepianowym Izabela Dziuba, której zaangażowanie i profesjonalizm także zostały dostrzeżone przez Jury. - Wszystkim, których wytrwała praca, zaangażowanie i talent, przyczyniły się do zdobycia konkursowych laurów, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych licznych sukcesów artystycznych - mówi Krzysztof Sokolnicki, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kołobrzegu.


Przy okazji infromujemy, że w dniach 16 - 20 kwietnia w szkole muzycznej odbędzie się Tydzień Otwartych Drzwi, podczas którego będzie można uzyskać informacje dotyczące badań przydatności i przebiegu nauki w szkole. Zaplanowano rozmowy z nauczycielami, którzy doradzą kandydatom wybór instrumentu, a także udział w lekcji wybranego instrumentu czy w zajęciach teoretycznych. Tydzień Otwartych Drzwi w Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kołobrzegu: 16-20 kwietnia, w godz. 15:00 - 18:00, ul. Frankowskiego 1.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: paulina@informacje.kolobrzeg.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn