Przekazano plac budowy do realizacji zadania polegającego na budowie ciągu pieszo-rowerowego na odcinku od ul. Borkowskiej do ul. Cichej w Grzybowie. Inwestycja jest ważna i niezbędna dla poprawy bezpieczeństwa pieszych uczestników ruchu.

Duży ruch pojazdów poruszających się po drodze powiatowej – ul. Kołobrzeskiej, wzmagający się w okresie sezonu letniego, przysparzał wielu trudności i stwarzał poczucie zagrożenia wśród mieszkańców i turystów, którym przyszło pieszo przemierzać piękną miejscowość Grzybowo.

Firma DOMAR, która będzie realizowała inwestycję, deklaruje realizację zadania w terminie krótszym, niż ten wynikający z umowy. Umowa zawarta 10 czerwca przewiduje zakończenie realizacji zadania do 70 dni od daty jej podpisania.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook