Gmina Kołobrzeg informuje, że od września upoważnieni pracownicy Urzędu Gminy Kołobrzeg, prowadzą kontrole nieruchomości położonych na terenie gminy, wyposażonych w zbiorniki bezodpływowe (szamba) oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Zakres kontroli będzie obejmował w szczególności: sprawdzenie posiadania umów zawartych na opróżnianie zbiorników bezodpływowych i osadu z przydomowych oczyszczalni ścieków z przedsiębiorcą posiadającym zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych oraz częstotliwość ich opróżniania, na podstawie okazanych rachunków lub faktur.

Wykaz przedsiębiorców, posiadających aktualne zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych na terenie Gminy Kołobrzeg, dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Kołobrzeg w zakładce poradnik klienta-ochrona środowiska.

Komentarze  
+2 # ? 2021-09-19 13:08
"Gmina Kołobrzeg informuje, że od września upoważnieni pracownicy Urzędu Gminy Kołobrzeg, prowadzą kontrole nieruchomości położonych na terenie gminy, wyposażonych w zbiorniki bezodpływowe (szamba) ... " To PO co był program , mówiąc w skrócie "Parsęta", który miał wyeliminować wszystkie szamba ? Ile ich jeszcze jest na terenie gminy ? :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook