Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach online dla dzieci w ramach projektu „Sieć na kulturę" w Bibliotece Publicznej w gminie Kołobrzeg, filia w Drzonowie.

W XXI wieku komputer i Internet stały się niezbędnym narzędziem w edukacji, dlatego warto zwrócić uwagę na możliwość samorozwoju dzieci i młodzieży online. Warto wykorzystać mocne strony Internetu oraz urządzeń elektronicznych. Korzystać z dostępu do treści, które będą wspierać rozwój młodych ludzi, realizację zainteresowań, pasji i potrzebę odpowiedniej rozrywki.

Kto może wziąć udział w warsztatach? Dzieci i młodzież w wieku 10 - 18 lat. Podczas kursu uczestnicy poznają interaktywne narzędzia wspomagające rozwój umiejętności i kompetencji cyfrowych, wzrost wiedzy i edukację. Zapoznają się z metodami i dobrymi praktykami samoorganizacji grup online do nieformalnego uczenia się. Dodatkowo rozszerzą wiedzę o zagadnienia z ekologii i bezpieczeństwa związanego ze sprzętem elektronicznym.

W zajęciach można uczestniczyć także zdalnie.

Więcej informacji pod nr tel. Biblioteki w Drzonowie 94 35 87 199; oraz pod nr tel. 697561772.

Strona projektu: www.siecnakulture.pl

Aby wziąć udział konieczne jest wypełnienie i podpisanie deklaracji oraz oświadczeń, które można pobrać w załącznikach.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook