Policjanci z Ustronia Morskiego w kilka godzin od zgłoszenia kradzieży karty ustalili i zatrzymali osobę podejrzaną. W aucie zatrzymanego ujawniono skradzioną kartę płatniczą oraz woreczek z amfetaminą. Za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem.

Do Posterunku Policji w Ustroniu Morskim zgłosił się mężczyzna, który oświadczył, że skradziono mu kartę płatniczą i dokonywano nią płatności. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy w postaci nagrania z miejsca, gdzie doszło do kradzieży i ustalili mężczyznę, który mógł jej dokonać. Jeszcze tego samego dnia, a więc kilka godzin od zawiadomienia, policjanci zatrzymali i przesłuchali osobę podejrzaną. Mundurowi przeszukali pojazd zatrzymanego i znaleźli skradzioną kartę płatniczą. Dodatkowo funkcjonariusze ujawnili woreczek z prawie 5 gramami amfetaminy. Ustalono, że złodziej zdążył dokonać sześciu transakcji na kwotę 280 złotych.

23-latek usłyszał już zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem na konto oraz posiadania substancji zabronionych. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook