Policjanci z Kołobrzegu wraz z komisją egzaminacyjną uczestniczyła w testach, które odbyły się w Zespół Szkół im. M.Rataja. Ponadto funkcjonariusze zachęcali do wstąpienia w szeregi formacji i odpowiadali na pytania zainteresowanych.

W ofercie edukacyjnej Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie znajdują się profile związane z służbami mundurowymi. Co roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zapraszani są do uczestniczenia w egzaminie klas trzecich o profilu policyjnym. Na egzamin składają się test wiedzy ogólnej oraz test sprawnościowy. Podczas spotkań funkcjonariusze służą uczniom swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zachęcają zainteresowanych do wstąpienia w szeregi formacji.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook