Wielkanoc już niedługo. Przygotowania do świąt już się rozpoczynają, szczególnie że ta Wielkanoc będzie wyjątkowa - to pierwsze święta od dłuższego czasu, podczas których nie obowiązują obostrzenia. Aby podtrzymać tradcyję Gmina Kołobrzeg organizuje Konkurs Wielkanocny.

Kategoria I - najpiękniejsza ozdoba wielkanocna (konkurs dla dzieci i młodzieży z Gminy Kołobrzeg do 18. roku życia)

Co roku w ten szczególny czas przystrajamy nasze domy ozdobami. Wielkanocne zajączki, koszyczki, wianki oraz wiele innych motywów. Wspólne robienie takich ozdób to miłe wspomnienie, które przechowujemy przez lata. Dlatego zapraszamy naszych najmłodszych amatorów sztuki do konkursu.

Kategoria II - najpiękniejsze zdjęcie ukazujące klimat Świąt Wielkanocnych (konkurs dla wszystkich mieszkańców Gminy Kołobrzeg)

Z czym kojarzą się święta? Z przystrojonym domem? A może z momentem, gdy cała rodzina wspólnie maluje pisanki? Może to pięknie upieczony mazurek czy baba wielkanocna na stole? 

W konkursach nagrodzone zostaną 3 miejsca z każdej kategorii. Zdjęcia należy przysyłać na adres promocja@gmina.kolobrzeg.pl

Zdjęcia nadsyłać można do 13 kwietnia.

Konieczne jest także wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz przeczytanie regulaminu konkursu.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook