W Zieleniewie Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek podpisał umowę na budowę zaplecza sportowego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Zieleniewie.

Firma Usługi Remontowo-Budowlane Sebastian Iwicki została wyłoniona w przetargu przedstawiając najniższą kwotę w ofercie – koszt wykonania wyniesie 3 013 500,00 zł. Według umowy obiekt ma zostać wybudowany do 27 października tego roku.

Umowę podpisano na placu rekreacyjnym przy ulicy Malinowej, tuż obok miejsca gdzie powstać ma Centrum Sportowo-Rekreacyjne. To inwestycja niezwykle ważną dla lokalnej społeczności, zabezpiecza oczekiwania i potrzeby mieszkańców, zwłaszcza zaś młodzieży, dlatego też budzi wielkie zainteresowanie. Na podpisanie umowy, oprócz Wójta i wykonawcy przyjechali także radni z Zieleniewa i kilku innych miejscowości. Przy tej okazji był też mały poczęstunek, przygotowany przez sołtys Zieleniewa, radnego Tomasza Czechowicza i mieszkańców sołectwa.

Sołtys i radna Zieleniewa, Mirosława Folta, oficjalnie podziękowała wszystkim zaangażowanym w powstanie Centrum – szczególnie Wójtowi Gminy, radnym oraz pracownikom Urzędu Gminy. Wójt Włodzimierz Popiołek natomiast na dobrą wróżbę przekazał pani sołtys bezalkoholowego szampana, który ma zostać otwarty kiedy Centrum będzie już wybudowane.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn