Wędkarze z koła PZW Drzonowo pomagali pracownikom Biura Zarządu Okręgu PZW Koszalin w zarybianiu wylęgiem jazia rzek Błotnicy i Dębosznicy w Gminie Kołobrzeg.

Później wędkarze wybrali się nad jezioro Rosnowo, by uczestniczyć w zorganizowanych przez Koło dwudniowych zawodach spinningowych. Udział wzięło aż 49 zawodników. Przez dwa dni 25 jednostek pływających pływało po tafli jeziora. Po ustalonej godzinie wędkarze spłynęli do bazy i ustalono wyniki rywalizacji. Złowiono dość okazałe szczupaki i okonie. Najlepszym w tych zawodach okazał się Damian Kasiński, który złowił dwa szczupaki 53 i 71 cm. Następne miejsca zajęli kolejno: Michał Jania, Wojciech Maciukiewicz, Wojciech Czołnowski, Andrzej Spychalski, Leszek Czołnowski. Złowieniem pięknych okoni długości 42 i 41 cm cieszyli się Adrian Wojciechowski i Dariusz Nowakowski.

Tradycyjnie, na koniec nagrodzono najlepszych wędkarzy. Otrzymali oni piękne, ręcznie robione pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe. Wszystkich uczestników zawodów nagrodzono pamiątkowym kubkiem i napojami.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn