W siedzibie Urzędu Gminy Kołobrzeg podpisano umowę na rozbudowę remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Drzonowie. Wykonawcą zlecenia jest firma znana już nam z realizacji zagospodarowania terenu w Grzybowie, a mianowicie firma MediaTechnik z Kołobrzegu.

W imieniu Gminy Kołobrzeg umowę podpisał Wójt Włodzimierz Popiołek, stronę przedsiębiorstwa MediaTechnik reprezentował Piotr Bryndza. Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa, czyli dobudowa, garażu wraz z zapleczem sanitarnym i szatniami. Inwestycja o wartości blisko 1,2 miliona złotych przyczyni się do poprawy warunków służby strażaków ochotników z Drzonowa oraz zwiększy gotowość bojową całej jednostki. Zgodnie z umową, wykonawca ma czas na zrealizowanie inwestycji do końca września obecnego roku.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn