Komentarze  
+3 # Marek Jot 2019-02-11 20:07
Hola, hola , nie tak prędko. Tu nie tylko trzeba dostosować do wymogów p.poż. Trzeba przeliczyć stropodach na nowe warunki.Z tego co widziałem to zawody łucznicze odbywają się w ciszy i spokoju.Wiecie ile decybeli hula w trakcie takiego koncertu ?Ile drgań musi wytrzymać taka konstrukcja dachu?Pachnie mi to dyletanctwem.Byle nie doszło kiedyś do tragedii (tfu,na psa urok)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # Obiektywnym okiem 2019-02-11 20:13
Miasto powinno bardziej ekonomicznie wykorzystywać swoje obiekty tak, aby te nie powodowały ujemnego bilansu i dopłat z budżetu miasta w takiej wysokości jak to ma miejsce dziś! Drodzy urzędnicy- angażujcie się w swoją pracę! A teraz pozostaje nam już czekać na przeobrażenie słów o przebudowie w czyn! W końcu dobro mieszkańców jest najważniejsze! :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn