Od dzisiaj w Galerii Sztuki Współczesnej można oglądać nową wystawę autorstwa Jana Norberta Dubrowina. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 9 lipca.

Jan Norbert Dubrowin wielokrotnie prezentował swoją twórczość na wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Jego dzieła znajdują się w kolekcjach prywatnych oraz w galeriach sztuki. Od dzisiaj także w Galerii Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu.

Jan Norbert Dubrowin należy do nielicznych artystów, którzy w swojej twórczości obok pejzażu i portretu eksponują wizerunek dzieci.

Dla Dubrowina głównym motywem malarstwa jest człowiek, jego wnętrze, przeżycia. Pojawiają się też sceny rodzajowe. Czyli takie związane z życiem codziennym, obyczajami, obrzędami, pracą, wypoczynkiem i zabawą.

Nową wystawę w Galerii Sztuki Współczesnej można będzie oglądać do 9 lipca od wtorku do soboty od 10-17.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn