Kołobrzeski Klub Kolekcjonera w ubiegłym roku odnotował dwudziesty rok swojej działalności. W Regionalnym Centrum Kultury w ostatni piątek świętowano ten jubileusz.

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera założono w 2000 roku. Jego członkowie to kolekcjonerzy porcelany, odznaczeń, znaczków, monet i białej broni. Znajduje się on pod skrzydłami RCK i w RCK świętował jubileusz. Podczas gali Witold Łukawski, prezes klubu w uznaniu zasług dla rozwoju regionu otrzymał Srebrną Odznakę Gryfa Zachodniopomorskiego. Pamiątkowe medale kolekcjonerzy wręczyli wszystkim przyjaciołom, wspierającym ich działalność.

W piątek legitymacje członkowskie odebrały trzy panie, które oficjalnie zostały przyjęte w poczet kolekcjonerów. Obecnie klub liczy 20 osób. 

Od 22 maja kołobrzescy kolekcjonerzy wystawiają swoje zbiory w centrum miasta. Alejka kolekcjonerska na stałe wpisała się w krajobraz Kołobrzegu. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook