Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na niezwykłą imprezę plenerową - Kołobrzeska Kupała. Spektakl odbędzie się 23 czerwca o godz. 22.00 na Skwerze Pionierów.

Rozpalająca wyobraźnię walka ciemności i światła osadzona w pomorskiej obrzędowości sprzed tysiąca lat. W środę, 23 czerwca, o godz. 22.00 zapraszamy na spektakl taneczny p.t.: „Kołobrzeska Kupała”, który odbędzie się na Skwerze Pionierów. Widowisko łączy w sobie ideę teatru ulicznego, flash-mobu oraz tańca spontanicznego. Całość przygotowana została niemal wyłącznie przez kołobrzeżan. Stanowi połączenie stylów, które pozornie nie mają praktycznie punktów stycznych. Wszystko po to, by w plastyczny sposób opowiedzieć o letnim przesileniu i zabrać nas w magiczny świat poszukiwań nie tylko legendarnego kwiatu paproci.

W programie spektaklu: taniec współczesny i balet, muzyka ambient oraz muzyka etno, pokaz ognia – fireshow.

Organizator: RCK w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Skwer Pionierów, 23.06.2021 r. (środa), godz. 22.00

Realizacja: Kołobrzeska Strefa Młodzieży; Ognisko Baletowe w Kołobrzegu; Stowarzyszenie Zaja; Projekt Plaża Zachodnia; Jasinka; Firemist; Mohort Pokazy Historyczne.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook