Jutro w Galerii Sztuki Współczesnej odbędzie się wernisaż jubileuszowej wystawy autorstwa Eli Waszczuk. Ekspozycję będzie można oglądać od soboty 4 września 10 października. 

To według Dariusza Kalety wystawa szczególna, bo prace powstawały w trakcie całego roku trwania pandemii. Mówią one o pewnym rozpadzie, rozpadzie formy czy idei.

Ela Waszczuk to artystka fotografik, od wielu lat mieszkanka Kołobrzegu. Fotografią zajmuje się od szkoły średniej. Jest fotografem samoukiem. Wystawa, którą od soboty będziemy mogli oglądać w Galerii Sztuki Współczesnej przedstawia fotografie, które jak mówi artystka, pokazują jej wewnętrzne przeżycia, rozterki i emocje.

Ten czas pandemii spowodował, że artystka wiele rzeczy zaczęła dostrzegać na nowo, obok których jeszcze kilka lat przeszłaby obojętnie.

Wystawa Eli Waszczuk liczy 75 fotografii. Wszystkie prace będzie można oglądać w Galerii Sztuki Współczesnej od 4 września do 10 października, od wtorku do soboty od 10-17.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook