Trwają Europejskie Dni Dziedzictwa Kulturowego. Pierwsza odsłona wydarzeń, które promują wydarzenia kulturalne i edukacyjne już za nami. W sobotę w Muzeum Oręża Polskiego odbył się wykład profesora Mariana Rębkowksiego.

Zaraz po uroczystości nadania prof. Marianowi Rębkowskiemu tytułu Zasłużony dla Miasta Kołobrzegu, w Muzeum Oręża Polskiego odbył się wykład tego naukowca pod tytułem: „Znaczenie badań archeologicznych dla poznania dziejów lokacyjnego Kołobrzegu”. Wykładowi towarzyszyła wystawa – poster: 35 lat badań archeologicznych na kołobrzeskiej Starówce. 

Europejskie Dni Dziedzictwa potrwają w Kołobrzegu do 2 października. Wśród zaplanowanych wydarzeń jest wykład Kazimierza Ratajczyka, piknik harcerski czy gra miejska.

Więcej w materiale wideo:

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook