Wczoraj Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Kołobrzegu obchodziła swoje 30-lecie. Z tej okazji odbyła się uroczysta gala. Nie zabrakło nagród, wyróżnień, a także występów muzycznych w  wykonaniu uczniów i absolwentów szkoły.

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Kołobrzegu rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. 30-lecie swojego istnienia szkoła miała obchodzić w czerwcu, jednak ze względu na pandemię uroczystość trzeba było przełożyć. Uroczysta gala odbyła się wczoraj, w Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się od zaprezentowania teledysku zrealizowanego przez szkołę, uczniów, rodziców i nauczycieli. Potem był czas na podsumowania, podziękowania i nagrody. Krzysztof Sokolnicki został nagrodzony przez Centrum Edukacji Artstycznej za szczególny wkład w rozwój edukacji artystycznej w Polsce.

Podczas gali odbyło się kilkanaście występów artystycznych. A na koniec wystąpili uczniowie uczęszczający do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kołobrzegu.

 

Komentarze  
+7 # Rodzic 2021-10-15 13:44
Napisałam komentarz na TVPowiat i oczywiście nie został on opublikowany bo "sprawni" opłacani administratorzy czuwają. A napisałam tylko o tym, że nie podobało mi się napisanie na TVPowiat, że tylko starosta zatroskał się o obiekt naszej szkoły muzyczne to przypomnę dwie propozycje starosty - po pierwsze pojechać do wicepremiera Glińsliego i prosić o obiekty powodziowe i po drugie ( megahit) - niech rodzice zagrają w totolotka może trafią szóstkę!!! Ot taka troską Tamborskiego, żenada.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Maria 2021-10-15 18:37
Gratuluję sukcesów i życzę dalszej owocnej pracy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook