Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na premierę gry komputerowej DEREK. Gra powstała podczas warsztatów multimedialnych realizowanych w RCK w mijającym roku szkolnym.

W zajęciach uczestniczyli uczniowie kołobrzeskich szkół w wieku 12-16 lat, łącznie 15 osób, którzy stworzyli grupę Lazy Coast Games. Warsztatami kierował Adam Frankiewicz.

Opis gry:

Dostawca pizzy i latarnik wpadają w dziurę czasoprzestrzenną. Zbierają trybiki, aby naprawić maszynę i wrócić do właściwego wymiaru. Zła strona wymiaru zmienia latarnika w okrutnego okultystę. Zbierz wszystkie fragmenty pizzy i pokonaj 27 poziomów w wersji fabularnej i 66 w wersji rozszerzonej.

Podczas premiery gry DEREK uczestnicy warsztatów wspólnie zagrają w grę na ekranie kinowym wraz z całą ekipą Lazy Coast Games - pierwszej kołobrzeskiej stajni gier wideo działającej przy Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.

15.06.2022 (środa), godz. 18.00, sala widowiskowa RCK.

Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn