Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na koncert w rytmach tradycyjnego latino, soulu, rocka, reggae, bolero, calypso i rapu. W sobotę 14. października o 20. wystąpi Fabrizio Walker - piosenkarz i autor tekstów, który czerpie z elementów tradycyjnej pieśni latynoamerykańskiej.

W 2010 roku dołączył do zespołu Infibeat, kolektywu muzyków inspirowanych jazzem, funkiem i karaibskimi dźwiękami. Za album "Aguacero", "Ritmos Cimarrones Vol. I" i "Ritmos Cimarrones Vol. II" otrzymali nagrody Stowarzyszenia Kompozytorów i Autorów Kostaryki za najlepsze albumy w kategorii Alternative Fusion. Jako solista Fabrizio Walker wydał dwa albumy": "La Cola del Pescado" i "Leirundé". W Europie koncertował w latach 2019 i 2021, grając swoją muzykę w Hiszpanii, Polsce, Francji, Litwie i Łotwie. Teraz wraca na Stary Kontynent z nowym materiałem, z którym zagości także w Kołobrzegu.

Bilety w cenie 30 norm. / 15 ulg. do nabycia w kasie RCK oraz w dniu koncertu w Laboratorium Kultury Adebar.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn