„Fashion Day” odbył się 13 czerwca w Koszalinie na Rynku Miejskim przy City Box. Na scenie mogliśmy zobaczyć pokazy kolekcji odzieży i biżuterii, w tym prace powstałe w pracowni ubioru i małych form jubilerskich Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

Pokaz mody to okazja do bliższego zapoznania się z Instytutem Wzornictwa oraz promocja dla całej Politechniki Koszalińskiej. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, czym zajmują się studenci wzornictwa. 

 

[hdvs videoid=175]

“The North Fashion” chciałoby z całego serca podziękować Pani dr Alinie Adamczak, Pani Katarzynie Eisen oraz Panu Emilianowi Reiske. Dziękujemy za czas, który dla Nas poświęcili, cierpliwość i dobre rady oraz pomoc w czasie powstawania projektów oraz pokazu. Bez Państwa nie dałybyśmy rady!

Członkowie SKN The North Fashion

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn