×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

"Którym Wędruje Się Trochę Trudniej" taki tytuł nosi przegląd twórczości osób z placówek o profilu integracyjnym i specjalnym, który już po raz ósmy odbył się w ostatnią sobotę w Hali Milenium.
 
 
 
 
 
Główna ideą Przeglądu Twórczości Osób, Którym Wędruje Się Trochę Trudniej jest ukazanie urody świata dzieci, młodzieży i dorosłych z placówek o profilu integracyjnym i specjalnym, w formie artystycznych przekazów. Tegorocznym hasłem przewodnim była "Przyjaźń". W programie były m. in. piosenki, mini spektakle czy układy taneczne.
Imprezę od ośmiu lat organizuje kołobrzeska psychoterapeutka i terapeutka, Małgorzata Szmidt. Przegląd rokrocznie wpisuje się w obchody: Międzynarodowego Dnia Tolerancji. Z roku na rok artystom towarzyszy coraz szersze grono odbiorców. Cała impreza oparta jest na idei otwartych serc darczyńców.

[hdvs videoid=4437]
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn