Komentarz Lewicy to audycja, którą nadajemy w piątki na antenie Telewizji Kablowej Kołobrzeg, Radia Kołobrzeg i na naszym portalu. W audycji udział wezmą radna RP Wioletta Dymecka i radny RM Bogdan Błaszczyk oraz gościnie prezydent miasta Anna Mieczkowska i starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Nasi goście będą odpowiadać także na Państwa pytania. Wyjątkowo prosimy je stawić pod zapowiedzią programu do czwartku, do godziny 11.30. 

 

Komentarze  
+6 # Gogol 2021-05-26 17:13
Lewico durna! Dlaczego w swoim programie promujecie polityków PO. Tej samej partii, która was opluwa za głosowanie z PiS nad programem odbudowy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Łatwy Szmal 2021-05-26 18:23
Okazuje się , że ponadpartyjne powiązania i wspólne biznesy są dla nich ważniejsze niż jakaś tam polityczna strategia - pecunia non olet .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook