O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”. Na początek odwiedzi nas Robert Kucharycz i porozmawiamy o radach osiedli. Wczoraj w Podczelu odbyły się ostatnie konsultacje społeczne w sprawie zniesienia jednostek pomocniczych.

Uczestniczące w nich osoby nie tylko rozmawiały z prezydent miasta, ale też wypełniały formularze, w których wyrażały swoją opinię. Teraz wyniki zostaną przekazane Radzie Miasta i radni podejmą decyzję czy rady osiedla należy pozostawić czy zlikwidować.

Około 10.20 naszym gościem będzie radny Kamil Barwinek. Poruszymy temat imprez w Porcie Jachtowym, problemów koszykarskiej Kotwicy oraz pomysłu osiedla Ogrody w ramach budżetu obywatelskiego.

Około godziny 10.40 połączymy się z naszym redakcyjnym kolegą Mateuszem Ruzikiem, który jest również członkiem Społecznej Straży Rybackiej. Porozmawiamy o podejmowanych przez straż interwencjach oraz problemach związanych z wędkowaniem w okolicznych akwenach.

Po godzinie 11. odwiedzi nas Monika Dziedzic, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.

"Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński, Robert Dziemba i Artur Sempruch.

Komentarze  
+3 # Stefan 2021-06-09 14:07
Moze Rada na temat samowoli na ul.Reymonta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook