O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”. Na początek odwiedzi nas radny niezrzeszony Artur Dąbkowski. Porozmawiamy o perturbacjach związanych z odwołaniem z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta, w szczególności o tym, czy to odwołanie jest skuteczne i czy zostało przeprowadzone w sposób zgodny z prawem.

O godzinie 10.20 połączymy się z Martą Ostapiec, dyrektorem do spraw promocji w Regionalnym Centrum Kultury.

Około 10.45 z prezesem Komunikacji Miejskiej Michałem Jaczyńskim poruszymy temat podwyżek cen biletów, które dzisiaj wchodzą w życie.

Po godzinie 11. z Moniką Dziedzic, dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz dyrektorem artystycznym XII RCK PRO JAZZ Festiwal podsumujemy wydarzenie, które zdominowało przestrzeń miejską podczas ostatniego weekendu.

"Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

Komentarze  
+5 # Iro 2021-08-04 07:40
Panie Arturze, proszę odpowiedzieć czy w ramach odwetu przyczyni się Pan do zmiany przewodniczącego rady miasta już we wrześniu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Gdzie logika 2021-08-04 09:22
Nie pytajcie o te sprawy Dąbkowskiego, bo ten facet nie ma elementarnej wiedzy, nie tylko w tej sprawie, ale jakiejkolwiek innej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # ona 2021-08-04 09:57
A on sam nie zrezygnował z tej funkcji ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # dajcie spokój. 2021-08-04 11:25
Zadziwia mnie ,że wraz z upływem czasu, nie słabnie zainteresowanie nieudacznikiem Dąbkowskim. Przy tym jakieś uniżone przepraszania?. Jakieś gesty takich samych nieudaczników jak on.Krętactwa i zastraszania ,że za określenie"sprawa Dąbkowskiego"pójdzie do sądu.Dlaczego nie poszedł???Dlaczego ktoś nie douczony kwestionuje fakt,że radny jest osobą publiczną.Jeśli Dąbkowski nie chce być osobą publiczną,to niech dla dobra miasta zrezygnuje z mandatu, wszyscy porządni ludzie się ucieszą.Ludzie którzy nie mogą patrzeć jak przez takich jak on postępuje erozja autorytetu rady miasta i samorządności w ogóle. To przez takich Dąbkowskich potencjalni wyborcy tracą motywację by iść do urn.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # fakty 2021-08-04 15:39
Warto przypomnieć obrońcom Dąbkowskiego,że ten odszedł z pracy w UG Kołobrzeg w atmosferze skandalu,który przybrał takie rozmiary,że Wójt skierował"sprawę Dąbkowskiego" do prokuratury. Istniało bowiem podejrzenie o poświadczenie nieprawdy i nadużycia uprawnień. Dąbkowski podpisał dokumenty,których podpisać nie miał prawa. Wtedy się mu upiekło.(źródło-GK24pl z dn.30.11.2012)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook