O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”. Na początek odwiedzi nas zastępca prezydenta do spraw społecznych, Ilona Grędas-Wójtowicz. Porozmawiamy o trwającym roku szkolnym w kontekście nasilającej się pandemii.

Następnie z sekretarzem stowarzyszenia Grupa Ratownicza Paramedic Mateuszem Giecem porozmawiamy o rozpoczynającym się naborze kandydatów. Stowarzyszenie zaprasza wszystkie osoby chcące poznać tajniki pierwszej pomocy i ratownictwa.

Około 10.40 naszym gościem będzie radny i przewodniczący Komisji Prawa Dariusz Zawadzki. Podczas ostatniej sesji Rady Miasta, radna niezrzeszona Renata Brączyk, poruszyła temat stworzenie kodeksu etyki radnych, mającego dyscyplinować radnych do poprawnego i godnego zachowania. Z podobną inicjatywą wyszedł przewodniczący Rady Miasta Bogdan Błaszczyk. Poruszymy temat zasadności powstania takiego kodeksu oraz komisji etyki.

Po godzinie 11. przeniesiemy się w świat gier planszowych – naszym gościem będzie Adam Maciejewski.

"Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook