Ciężki jest teraz okres dla sportu, nie znaczy to jednak, że kołobrzescy strzelcy nic nie robią. Z opóźnieniem, co prawda ale dokończono serial strzelecki 2020.

Ostatnia runda wraz z finałem odbyła się w drugim tygodniu marca. Aby zmniejszyć ilość osób jednorazowo na strzelnicy trwało to przez cały tydzień. VI odcinek piątego już sezonu w konkurencji pistoletowej wygrał Piotr Wolnan, przed Gabrysią Antos i Andrzejem Borkowskim. W karabinowych strzelaniach ten odcinek wygrał Drewa Mikołaj z klubu Grot Puck. Drugie miejsce przypadło Juli Stolarek z Baszty Gryfice, a trzecie naszej Oli Winiszewskiej.

W całym serialu strzeleckim sklasyfikowano 91 zawodników w obu konkurencjach. Zakończeniem całorocznych zmagań był finał tych rozgrywek. W finale startowało po 6 najlepszych w konkurencji. Pod nieobecność któregoś z zawodników wchodził kolejny z zajmowanego miejsca. Oto ostateczna klasyfikacja.

PISTOLET:

Wolman Piotr

Borkowski Andrzej

Szczepanek Wojciech

Antos Gabriela

Stranc Henryk

Bonczek Krzysztof - wszyscy KS Kołobrzeg.

KARABIN:

Solarek Julia - Baszta Gryfice

Drewa Mikołaj - Grot Puck

Kowalewski Franek - Baszta Gryfice

Winiszewska Aleksandra - KS Kołobrzeg

Stranc Henryk - KS Kołobrzeg

Antonowicz Igor - Baszta Gryfice.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook