W Pabianicach odbyły się Mistrzostwa Świata Federacji WPA w trójboju siłowym. Gminę Kołobrzeg reprezentował klub Hulk Gym Sarbia. W zawodach wzięło udział dwóch zawodników z klubu i obaj odnieśli sukces.

W kategorii junior 16-17 lat do 90 kg wystąpił Nikodem Hapka. Jego łączny wynik 465 kilogramów zapewnił mu mistrzostwo. Wziął udział także w kategorii deadlift (martwy ciąg) do 90 kg. Podniesione 192,5 kg dało mu drugi tytuł mistrzowski.

Drugi zawodnik, Marcin Kosut, startował w kategorii open do 100 kg. Jego łączny wynik wyniósł 725 kilogramów! Dzięki temu także został mistrzem, dało mu to także pierwsze miejsce w kategorii Best of the Best. Marcin, tak jak Nikodem, też spróbował swoich sił w kategorii deadlift, ale do 100 kg. Jego wynik 275 kg zapewnił mu kolejne zwycięstwo, ale także drugie miejsce w kategorii Best of the Best.

Gratulujemy naszym dwóm mistrzom i życzymy im kolejnych sukcesów.

Komentarze  
0 # AnnaW 2021-04-17 09:21
Super! Gratulacje! Życzę kolejnych sukcesów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn