W Łodzi odbyło się zgrupowanie kadry Polski w karate olimpijskim. Celem było przygotowanie się do Mistrzostw Europy, które mają odbyć się w czerwcu, w Chorwacji.

Na zgrupowanie Polska Unia Karate zaprosiła 50 najlepszych zawodników, z różnych kategorii, z całego kraju. Zaproszenie do tego prestiżowego grona otrzymało także dwóch zawodników klubu Morote Głowaczewo - Wiktor Wojarski oraz Maksym Piłat. Wiktor Wojarski stara się o miejsce w reprezentacji, która ma wyjechać na sierpniowe Mistrzostwa Europy w kategoriach kadet, junior i U21. Maksym zaś walczy o wejście do kadry Polski U12.

Według relacji, zawodnicy reprezentujący Gminę Kołobrzeg pokazali się z jak najlepszej strony, zbierając wiele pochwał. Gratulujemy im i życzymy powodzenia oraz realizacji planów.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn