Do 20 maja można oddawać głosy na projekty w ramach regionalnych inicjatyw obywatelskich. Głosować można maksymalnie na 3 inicjatywy regionalne oraz jedną o zasięgu powiatowym.

Do głosowania uprawnieni są mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, którzy ukończyli 16 rok życia. Aby głos był ważny potrzebne jest potwierdzenie na mailu.

W ramach projektów AP Kotwica Kołobrzeg zrealizuje dwudniowy turniej dla młodzieży pod nazwą JAKO-CUP Z AKADEMIĄ NA BOISKO, koszykarska Kotwica sfinansuje udział w rozgrywkach młodzieżowych jednej z grup, a Socios Kotwica zorganizuje warsztaty dla młodych adeptów piłki nożnej z regionu w zakresie treningu mentalnego oraz dietetyki.

Każda inicjatywa skierowana jest do młodzieży z naszego miasta i regionu. Liczy się każdy głos. Jest to tylko chwila, a może przybliżyć nas do realizacji bardzo ciekawych inicjatyw sportowych dla lokalnej społeczności. Prosimy o głosowanie na nasze 3 projekty.

Inicjatywa powiatowa:

WARSZTATY SOCIOS - TRENING, MENTAL, DIETA.

Inicjatywy regionalne:

JAKO CUP - Z AKADEMIĄ NA BOISKO

UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ZOZKOSZ GRUP MŁODZIEŻOWYCH.

Link do głosowania i więcej o naszych projektach.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook