Nasi zawodnicy znaleźli się w pierwszej czwórce mocno obsadzonego turnieju. W spotkaniu o 3 miejsce podopieczni trener Łagowskiej spotkali się z najlepszą drużyną naszego województwa PGE Spójnią Stargard.

Po zaciętym meczu 3 miejsce powędrowało do Spójni. Jest to spory sukces naszych młodych Czarodziejów z Wydm, ponieważ nasza drużyna zbiera dopiero doświadczenie w takich turniejach. Wraz z kolegą z Rybnika najlepszym strzelcem turnieju został Franek Chac ze 109 punktami. Został on również wyróżniony w kategorii All Stars. Brawa należą się całej drużynie oraz trenerowi za ciężką pracę oraz walkę w każdym meczu.

Energa Kotwica Kołobrzeg na turnieju we Wrześni: Franek Chac Michał Borowik Dorian Kuchna Mateusz Dziędziura Patryk Zug Jan Tworogal Tymon Dmochowski Piotr Landowski Maciej Jarosz Antoni Korgól Jakub Gałązka Mikołaj Lewandowski.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook