Premier Mateusz Morawiecki gościł w swojej kancelarii Polską Reprezentację Szachową, która w ubiegłym roku wywalczyła brązowy medal w pierwszej edycji internetowej olimpiady szachowej. Nasi kadrowicze grali wspaniale i dopiero w półfinale, po wyrównanej walce ulegli Hindusom.

Wśród osób, które odebrały swoje medale z rąk Premiera Morawieckiego była zawodniczka Gminnego Klubu Szachowego Solny Grzybowo – Julia Antolak, która jest aktualną reprezentantką szachowej kadry Polski do lat 23.

Z powodu pandemii Jan-Krzysztof Duda, Mateusz Bartel, Grzegorz Gajewski, Szymon Gomularz, Igor Janik, Karina Cyfka, Julia Antolak, Alicja Śliwicka, Jolanta Zawadzka i Iweta Rajlich oraz trener Marcin Dziuba dopiero teraz odebrali brązowe medale, które wywalczyli w sierpniu ubiegłego roku.

Komentarze  
-1 # Premier z Klasą 2021-06-01 00:14
Aż miło popatrzeć na człowieka z klasą . Jak sobie przypomnę tego Herr Tuska czy Ewkę Kopaczkę , to normalnie był jeden wielki obciach .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook