W sobotę prezydent Miasta Anna Mieczkowska otworzyła odbywające się w Kołobrzegu Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w klasie Laser Standard, Laser Radial oraz Laser 4,7. W regatach bierze udział blisko 20 jednostek zrzeszonych w klubach żeglarskich naszego województwa.

Miasto wsparło Mistrzostwa, środkami na organizację imprez w ramach zadania upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w kwocie 4000 zł. Żeglarskie zawody to nie tylko rywalizacja sportowa, ale także doskonała promocja podkreślająca nasze nadmorskie położenie. Żagle na horyzoncie tworzą niezapomniany widok na długo pozostający w pamięci plażujących mieszkańców i turystów. Zawody trwają przez cały weekend, dzisiaj zmagania żeglarzy będzie można podziwiać między molem i latarnią morską. Początek o godzinie 10.

Komentarze  
+1 # trele morele 2021-07-25 15:40
Kulturalno - oświatowa Kołobrzegu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook