Osoby, które zakupiły karnety w poprzednim sezonie mają możliwość bezpłatnej wymiany karnetu na sezon 2021/22. Wymiany będzie można dokonać w biurze klubowym poprzez okazanie karnetu z zeszłego sezonu.

Ceny karnetów pozostają bez zmian, czyli karnet normalny kosztować będzie nadal 150 złotych, a ulgowy 75 złotych. Karnet ważny będzie cały sezon wraz z fazą play-off. Sprzedaż oraz wymianę rozpoczniemy stacjonarnie w biurze klubowym od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00 oraz internetowo 21 września.

Ceny biletów również pozostaną bez zmian (normalny 10 złotych, ulgowy 5 złotych). Sprzedaż biletów internetowa na mecz z WKK Wrocław 9 października o godzinie 18:00 rozpocznie się 21 września.

Sprzedaż biletów i karnetów dostępna będzie jak w poprzednim sezonie na stronie internetowej ticketik.pl. Na temat sprzedaży stacjonarnej biletów informować będziemy na bieżąco ze względu na możliwość wprowadzenia nowych rozporządzeń związanych z COVID-19.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook