Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Solnego w Otwartych Mistrzostwach Szczecina 2021 w szachach szybkich i błyskawicznych. W szachach szybkich Kacper Karwowski zajął drugie miejsce a Maciej Kowalski był trzeci. W szachach błyskawicznych zaś bezkonkurencyjny był Kacper Karwowski.

W sobotę 25 września 2021r. rozgrywane były Otwarte Mistrzostwa Szczecina 2021 – w Szachach Szybkich. Na starcie zawodów zameldowało się 93 zawodników w tym troje naszych reprezentantów: Kacper Karwowski, Maciej Kowalski i Miłosz Rogala. Nasi zawodnicy należeli do czołówki turnieju i tak: Kacper zdobył 7,5 punktu w 9 partiach tyle samo co zwycięzca turnieju Damian Strzałkowski. Drugie miejsce zajął Maciej Kowalski, który zgromadził na swoim koncie 7 punktów. Pozycję 23 z dorobkiem 5,5 punktu zajął Miłosz Rogala.

Dzień później rozgrywany był turniej szachów błyskawicznych na starcie którego pojawiło się 48 zawodników. Bezkonkurencyjny tego dnia okazał się Kacper Karwowski, który zdobył 11,5 punktu z 13 rozegranych partii. W turnieju w Szczecinie wystartował także po raz pierwszy w swojej karierze mieszkaniec Sarbii Nikodem Hapka, który zdobył 3,5 punktu i zajął jak na debiutanta bardzo dobre 71 miejsce wśród 93 startujących zawodników.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn