W Kołobrzegu odbył się I Turniej II Ligi Młodziczek. Dziewczyny grały w Hali Milenium. W turnieju wzięły udział 3 drużyny: ASMPS Kołobrzeg, GTS Plas Gryfice I i Stocznia Darłowo I.

Na początku odbyło się starcie AMPS Kołobrzeg vs GTS Plas Gryfice I. Nasze zawodniczki zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Zagrały na wysokim poziomie i pokonały rywaliki z Gryfic 2:0 (25:13, 25:12) Najwięcej punktów zdobyła Dominika Mrożek, aż 18.

W drugim meczu zagrały przeciwko sobie GTS Plas Gryfice I vs Stocznia Darłowo. Starcie było bardzo wyrównane. Pierwszego seta wygrały zawodniczki z Gryfic, a drugiego z Darłowa. Ostatecznie po zaciętym tiebreaku i obronionych 3 piłkach meczowych wygrały reprezentantki Stoczni Darłowo 16:14 w tiebreaku razem 2:1.

W ostatnim pojedynku tego turnieju gospodynie z Kołobrzegu podejmowały Stocznię Darłowo. Po kolejnym bardzo dobrze zagranym meczu przez nasze zawodniczki odnieśliśmy pewne zwycięstwo 2:0 (25:11, 25:8), które dało nam awans do 1 ligi.

Za ten turniej należy pochwalić nasze zawodniczki, bo zagraly dwa bardzo dobre spotkania. Już 13/14 listopada zadebiutujemy w 1 lidze młodziczek.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook