Po wygranej nad Górnikiem podopiecznych trenera Franka czeka wyjazd do Wrocławia, gdzie zmierzą się z miejscowym WKK. Wrocławianie zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli z bilansem 9 zwycięstw i 9 porażek.

W ostatnim spotkaniu pokonali oni na wyjeździe Dziki Warszawa 67-74. Drużyny te mierzyły się już w pierwszej rundzie w hali Milenium górą byli wtedy Czarodzieje z Wydm 76-66.

Liderami WKK są: Tomasz Ochońko średnio 16 punktów, 3 zbiórki i 3 asysty na mecz, Tomasz Prostak średnio 12 punktów, 3 asysty na mecz, Michał Chrabota średnio ponad 11 punktów i 4 asysty na mecz oraz były zawodnik Kotwicy Nick Madray średnio 11 punktów i ponad 8 zbiórek na mecz. Wspomagani są przez Jakuba Patokę, Jakuba Koelnera oraz powracającego po kontuzji Michała Jędrzejewskiego. W drużynie z Wrocławia występuje dobrze znany w Kołobrzegu Wojciech Wątroba.

WKK zdobywa średnio ponad 77 punktów na mecz, tracąc 77. Wykonują oni ponad 22 rzuty osobiste zajmując 3 miejsce w lidze pod tym względem. Równie dobrze radzą sobie pod względem przechwytów. Ze średnią bliską 9 przechwytów na mecz zajmują 3 miejsce w lidze.

Mecz ten odbędzie się 22 stycznia w sobotę o godzinie 18:00 i transmitowany będzie na żywo na stronie instat.tv. Spotkanie to można oglądać również w strefie kibica przygotowanej przez Cue Clan klub bilardowy (dawna ósemka). To kolejna okazja do wspólnego kibicowania Czarodziejom z Wydm przed telewizorem w spotkaniu wyjazdowym.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn