We Wrocławiu odbyła się druga edycja charytatywnego turnieju U-9 Euro-Inwest Cup. W szczytnym celu zagrało niemal całe środowisko wrocławskich klubów piłkarskich: Śląsk Wrocław, Parasol Wrocław i Sporting Wrocław oraz wiele drużyn z Polski.

Nie zabrakło także naszego zespołu MKP Kotwica Kołobrzeg pod wodzą trenera Macieja Wachowskiego. Dochód z turnieju i licytacji przeznaczony był dla 14-letniego Piotrka – zawodnika wrocławskich klubów, który walczy z glejakiem.

Ośmioletni kołobrzeżanie jak burza przeszli swoją grupę eliminacyjną, zajmując w niej pierwsze miejsce i w finale zmierzyli się z pierwszą drużyną Śląska Wrocław, która w swojej grupie eliminacyjnej miała komplet zwycięstw. W finale młodzi piłkarze z MKP Kotwica Kołobrzeg pokonali Śląsk Wrocław 3:0 i wygrali cały turniej, zaś najlepszym zawodnikiem turnieju został kołobrzeżanin Maksymilian Wachowski.

Skład zwycięskiej drużyny MKP Kotwica Kołobrzeg: Mikołaj Bereżański, Sebastian Figurski, Aleksander Gawęda, Kacper Marczyk, Mariusz Ochnio, Kacper Piotrowski, Antoni Przyjemski, Juliusz Smagieł, Maksymilian Wachowski, Mikołaj Wieczorek (Bałtyk Koszalin), Filip Zahorski.

Trener: Maciej Wachowski

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn